Materská škola
Faktúry
| Datum zverejnenia | Predmet faktúry/Číslo faktúry | Fakturovaná suma | Odberateľ | Dodávateľ | Dátum vystavenia | Dátum doručenia |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2026 | POTRAVINY 260777 |
1684.86 € s DPH | Materská škola | MarkoTatry,s.r.o. | 13.03.2026 | 13.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 6260102627 |
283.50 € s DPH | Materská škola | Podtatranska s.r.o. | 16.03.2026 | 16.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 6260102726 |
283.31 € s DPH | Materská škola | Podtatranska s.r.o. | 17.03.2026 | 16.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 126060228 |
132.05 € s DPH | Materská škola | Bidfood Slovakia s.r.o. | 17.03.2026 | 17.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 530609171 |
296.81 € s DPH | Materská škola | INMEDIA spol s r.o. | 17.03.2026 | 17.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 72609095 |
537.02 € s DPH | Materská škola | Tatranská mliekáreň a.s. | 16.03.2026 | 17.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 20260302 |
872.32 € s DPH | Materská škola | MB BARTKOVSKY,s.r.o. | 20.03.2026 | 20.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 042026 |
297.00 € s DPH | Materská škola | SHR-Scholtz Richard Ing. | 23.03.2026 | 23.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 6260102922 |
255.15 € s DPH | Materská škola | Podtatranska s.r.o. | 23.03.2026 | 23.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 126066775 |
156.92 € s DPH | Materská škola | Bidfood Slovakia s.r.o. | 24.03.2026 | 24.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 530609375 |
132.47 € s DPH | Materská škola | INMEDIA spol s r.o. | 19.03.2026 | 19.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 530610080 |
204.77 € s DPH | Materská škola | INMEDIA spol s r.o. | 24.03.2026 | 24.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 20260160 |
69.62 € s DPH | Materská škola | Eggro-farm,s.r.o. | 24.03.2026 | 24.03.2026 |
| 25.03.2026 | POTRAVINY 1161664 |
17.46 € s DPH | Materská škola | Sintra spol.s r.o. | 10.03.2026 | 06.03.2026 |
| 24.03.2026 | Kontrola PHP, hydrantov, oprava PHP 260100601 |
319.43 € s DPH | Materská škola | Tatrahasil s.r.o. | 17.03.2026 | 23.03.2026 |
Zobrazených 166 - 180 z celkových 8372.
« Predchádzajúca 1 2 … 8 9 10 11 12 13 14 15 16 … 558 559 Nasledujúca »
